Gemlik Öğrenci Servis Taşımacılığı

Gemlik Öğrenci Servisleri arasında uzmanlaşan firmamızın en büyük amacı, bir ailenin en değerli varlığı olan evlatlarımızı, değeri maddiyat ile ölçülmeyen ve telafisi mümkün olmayan hatalardan korumak, ulaşım esnasında can güvenliğini sağlamak, doğru ekip ile seyahat etmelerini sağlamaktır.

Mert Tur olarak tüm öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi gördüğümüz ve kendi çocuklarımıza nasıl davranıyorsak öğrencilerimizede aynı daranış tarzını sergilediğimiz ve öğrenci servislerine büyük önem verdiğimiz için velilerimizden her zaman olumlu dönüşler almaktayız.

Gemlik Bursa’da servis taşımacılığı hizmeti verdiğimiz okullarımızın yöneticilerinden de her zaman olumlu referanslar almaktayız. Diğer öğrenci taşımacılığı firmalarından farklı hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Gemlik Bursa’da öğrenci servisleri arasında yerini alan firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek kendini her alanda geliştirmeye devam etmektedir.
Bizlere güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğiniz için tüm velilerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.

Mert Tur  Gemlik ve Bursa’da Öğrenci Servis Taşımacılığının adresi

DİĞER HİZMETLERİMİZ


Personel Taşımacılığı

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Suspendisse dictum sem nulla, ut pretium elit.

Düğün Organizasyon Taşımacılığı

Aenean pellentesque tellus diam, at interdum nunc luctus rhoncus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec viverra fringilla.

Piknik Gezi Taşımacılığı

Duis eget risus sit amet mauris posuere facilisis. Vestibulum interdum laoreet mi, nec blandit purus vehicula et. Proin in luctus.