Mert Tur Öğrenci Servisi & Personel Taşımacılığı

Gemlik’te ve Bursa’da en iyi öğrenci firmaları arasında olan Mert Tur öğrencilerin ev ve servis noktalarından alınıp okul,dershane,anaokulu ya da kreş varacakları noktaya kadar titizlikle gözetimimiz altındadır.

Gemlik ve Bursa’da tüm eğitim kurumlarının okul servisliği dışında düzenledikleri gezi, piknik ve tüm organizasyonları için öğrenci servis hizmetinin adresi Mert Tur

Firmamızın ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 2009 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Mert Tur personel taşımacılığı bugün modern araç filosu, sektörel teknolojik alt yapısı, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile Bursa ve Gemlik’te önde gelen Personel Taşımacılığı firmaları arasında getirdiği yeniliklerle sektöre yön veren firma konumundadır.

Mert Tur kalite politikamız gereği, bünyesinde çalışacak tüm sürücüleri belli eğitimlere tabi tutmakta ve bu eğitimler neticesinde başarılı olan sürücülere sertifika verererk müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Mert Tur personel taşımacılığı olarak iş güvenliği politikamız gereği araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda tutulmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilme ve şeffaflık konusunda personel taşımacılığı sektöründe güvenilir marka olma misyonumuzu yerine getirmekteyiz.

Mert Tur  olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;

Güvenlik
Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altındadır.

Kalite
Mert Tur personel taşımacılığı müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Prestij

Mert Tur hizmet verdiği müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla Bursa ve Gemlik’te hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.

Gemlik Bursa’da servis taşıamcılığında uzman çözümler sunan Mert Tur düğün, kına, sünner ve diğer tüm organizasyonlarınız için minibüs, otobüs temini şoförlü ve şoförsüz taşımacılık hizmetimizle yanınızdayız